DZIENNIK LIBRUS
POGODA
Ważne strony
Licznik wejść



KALENDARZ SZKOLNY

19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Z łezką w oku pożegnaliśmy gimnazjum, które pracowało przez 20 lat i pozostawiło  bogaty dorobek w postaci sukcesów: sportowych plastycznych i muzycznych . Miniony rok był okresem wytężonej pracy uczniów i  nauczycieli.  Uczniowie zdobywali laury w konkursach: przedmiotowych, muzycznych, plastycznych  i rywalizacji sportowej. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu  przyznał nagrody :

  • dla najlepszego ucznia w gimnazjum – Marta Malinowska kl. 3a gimnazjum
  • dla najlepszego ucznia  szkoły podstawowej – Julia Trojanowska kl. 4b
  • za najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym – Jakub Pietrasik kl. 3b gimnazjum
  • za najwyższy wynik na egzaminie ósmoklasisty – Wiktor Grochowski kl. 8b

Po raz trzeci, dla wyróżniających się uczniów, przyznane zostało stypendium Wójta Gminy Skórzec.  Laureaci tegorocznego stypendium:

  • Klaudia Romanowska – uczennica klasy III gimnazjum
  • Arkadiusz Chromiński – uczeń klasy III gimnazjum
  • Marta Magdalena Malinowska – uczennica klasy III gimnazjum
  • Ida Jastrzębska-Pypowska – uczennica klasy VIII
  • Wiktor Grochowski – uczeń klasy VIII
  • Karol Okniński – uczeń klasy VII
  • Maja Kaczor – uczennica klasy VI
  • Jan Redosz – uczeń klasy VI
  • Piotr Krasnodębski – uczeń klasy VI
  • Aleksandra Sitarz – uczennic klasy V
  • Zuzanna Furmańska – uczennica klasy V
  • Marta Bareja – uczennica klasy IV
  • Aleksandra Adamiak – uczennica klasy IV
  • Julita Kopczyk – uczennica klasy IV

Tytuł i statuetkę najlepszego absolwenta roku szkolnego 2018/2019 uzyskali:

  • Marta Magdalena Malinowska – uczennica klasy III a gimnazjum
  • Wiktor Grochowski– uczeń klasy VIII b

W tym roku radni Rady Gminy Skórzec ufundowali nagrody dla uczniów za szczególne osiągnięcia artystyczne. Nagrodzeni zostali:

  •  Julia Perz – klasa III b  gimnazjum
  • Adriana Masiak – klasa III b  gimnazjum
  • Ida Jastrzębska-Pypowska – klasa VIII b 
  • Izabela Karwowska – klasa VIII a 
  • Sebastian Sitarz – klasa VIb
  • Wiktoria Olszewska – klasa Va
  • Olga Jastrzębska-Pypowska – klasa IV a

Cześć artystyczną przygotowała p. Hanna Chądzyńska, oprawę muzyczna p. Iwona Dąbrowska, dekoracje p. Marzena Grochowska.