DZIENNIK LIBRUS
Licznik wejśćKALENDARZ SZKOLNY

21.03.2019 r. , na powitanie wiosny, uczniowie naszej szkoły  zaprezentowali się w  VII edycji szkolnego programu ,,Mam Talent”. Konferansjerkę przygotowała i prowadziła Marta Malinowska z klasy 3a gimnazjum. Występy trwały 2 godziny. Gwiazdy muzyki i  tańca zagrały, zaśpiewały i wytańczyły swoje przeboje. Na uwagę w tegorocznym show zasługują filmy zrealizowane przez Martę Malinowską i klasę 3a. Kabarety rozśmieszały  licznie zgromadzoną publiczność. Szkolne malarki i malarze zaprezentowali obrazy. Łącznie zaprezentowało się 25 uczniów w różnych formach twórczości. Podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie talentów do występów. Szczególne podziękowania dla maluchów z zerówek za  radość i żywiołowość. Program przygotowali p. Anna Iwanek i p. Sławomir Batok. Obsługa fotograficzna i filmowa Jakub Paciorek z klasy 3 b gimnazjum.

Galeria zdjęć