DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 18 września uczniowie Zespołu Szkolno—Przedszkolnego w Skórcu  z nauczycielami już po raz kolejny uczestniczyli w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata „. Akcję rozpoczęto zbiórką, podczas której omówiono zasady bezpieczeństwa  oraz wskazówki dotyczące zbiórki śmieci. Uczniowie otrzymali rękawice jednorazowe oraz worki na odpady. Oczyściliśmy następujący teren: Skórzec- Gołąbek:  klasa VIIA pod opieką  P. Andrzeja Wiącka, Skórzec- Żelków: klasa VIA pod opieką P. Anny Iwanek i P. Iwony Dąbrowskiej,  Skórzec- Dąbrówka Ług: klasa IIC pod opieką P. Doroty Barej- Woźniak, Skórzec- Dąbrówka Stany: klasa VIB  pod opieką P. Edyty Surowiec, Skórzec- Grala :  klasa IIA  pod opieką P. Anety Kowalczyk, Skórzec- od cmentarza do Ośrodka Zdrowia: klasa IIB pod opieką P. Hanny Chądzyńskiej. Mimo niesprzyjającej pogody akcja przebiegała bezpiecznie i sprawnie, a efekty pracy zadawalające. Łącznie zebrano 40 worków, które zostały złożone w wyznaczonym miejscu. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali słodki upominek i wyrazili nadzieję, że ich trud nie pójdzie na marne.       

                                                                                   Koordynator Hanna Chądzyńska