„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu powstał 1 września 2017 r. Składa się z przedszkola i szkoły podstawowej. Jest placówką przyjazną, która zapewnia dobrą opiekę, rozwija talenty i skutecznie przygotowuje do dorosłości. Jesteśmy po to, aby wyposażać uczniów w wiedzę, umiejętności oraz postawy niezbędne do dalszego kształcenia. Naszym celem jest rozwijanie kreatywności, asertywności i wychowanie dzieci i młodzieży zgodne z wartościami chrześcijańskimi. Pielęgnujemy dziedzictwo kulturowe oraz doskonalimy funkcjonowanie uczniów w społeczeństwie.
Wpłaty za obiady dokonujemy w terminie od 20 do 25 dnia miesiąca poprzedzającego wydawanie obiadów. Brak wpłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z obiadów w danym miesiącu.Wpłaty za obiady w szkole i wyżywienie w przedszkolu przesyłamy na poniższy rachunek bankowy:
12 9194 0007 0057 9968 2000 0010
Wpłaty na konto Rady Rodziców na rachunek bankowy pod numerem:
12 9194 0007 0057 5700 2000 0010
Laboratoria Przyszłości to Program rządowy skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymały od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu uzyskał wsparcie w wysokości 117ooo zł. Zakupiono zestawy urządzeń i pomocy dydaktycznych. Szkoła wzbogaciła bazę wyposażenia o : 2 drukarki 3d z zestawem filamentów, laptopy do obsługi drukarek, zestawy klocków corbo-edu, aparat fotograficzny z akcesoriami do filmowania i fotografowania w postaci statywu, gimbala i softboksa, stację lutowniczą, okulary gogle VIAR do projekcji 3d. Zestawy do robotyki dla klas I-III i IV-VIII. Całość uzupełnia zakup zestawu nagłośnieniowego
- Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego – Szkoła Podstawowa w Skórcu
- Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego – Publiczne Przedszkole w Skórcu
- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH (POLITYKA OCHRONY DZIECI PRZED KRZYWDZENIEM) DLA ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO W SKÓRCU
- Zarządzenie nr 60.24 Wójta Gminy Skórzec z dnia 08.08.24 w sprawie wprowadzenia standardów ochrony małoletnich podczas dowożenie uczniów.
Z radością informujemy, że siedmioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Tygodnik Siedlecki pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego pod hasłem: „Największy skarb Mazowsza, czyli dzieci o swojej przyszłości”. Miło nam poinformować, że wyróżniona została praca Klary Borkowskiej z grupy pięciolatków. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za przygotowanie pięknych i pomysłowych prac, a Klarze składamy szczególne gratulacje z okazji otrzymanego wyróżnienia! 1 czerwca 2026r. po raz szósty nasze przedszkole oraz grupy „zerówkowe” wzięły udział w ogólnopolskiej akcji: „Sprintem do maratonu”, organizowanej pod patronatem: „Bliżej Przedszkola”. Frekwencja dopisała, a atmosfera była pełna radości, sportowych emocji i dobrej zabawy. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem pokonały dystans 100 metrów, pokazując swoją energię. Po biegu głównym przyszedł czas na „wesołe wyścigi”, nie zabrakło śmiechu, zdrowej rywalizacji oraz głośnego dopingu. To był wyjątkowy dzień, który pokazał, że aktywność fizyczna może być źródłem wielkiej radości i wspólnej integracji. 28 maja 2026r. po raz piąty przedszkolaki oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkały się na Spartakiadzie Przedszkolaka. W wydarzeniu uczestniczyło osiem placówek oświatowych z terenu gminy oraz sąsiednich gmin. Uroczystego otwarcia dokonali dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, pan Wojciech Zgorzałek oraz sekretarz gminy Skórzec, pani Anna Wiśniewska. Następnie, po krótkiej rozgrzewce, rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy drużynami. Na uczestników czekało siedem konkurencji sportowych. Po zakończeniu zmagań odbyły się zabawy muzyczno-ruchowe, a następnie podsumowanie spartakiady. Wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami — każda drużyna otrzymała puchar, pamiątkowy dyplom oraz nagrody. Sponsorami nagród byli Klub Sportowy „Naprzód Skórzec”, Starostwo Powiatowe w Siedlcach, a także indywidualni sponsorzy z terenu gminy Skórzec. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za okazane wsparcie, uczniom oraz nauczycielom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego za pomoc w przygotowaniu wydarzenia, a dzieciom gratulujemy wspaniałej zabawy, sportowej rywalizacji i zaangażowania. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Nina Kopińska, która została najlepszą strzelczynią turnieju zdobywając 40 bramek. Jej skuteczność zadecydowała o sukcesie drużyny. Najlepszą bramkarką turnieju została Wiktoria Wysocka. Dzięki wygranemu finałowi wojewódzkiemu nasze zawodniczki już w dniach 1–3 czerwca będą reprezentowały województwo mazowieckie, gminę, szkołę oraz klub podczas finału ogólnopolskiego. Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i trenerom – Wojciechowi Zgorzałkowi i Kamilowi Weredzie, trzymamy mocno kciuki za ich występ w finale ogólnopolskim. Jesteśmy dumni, że będą mogły godnie reprezentować naszą szkołę, gminę i cały region! Skład Drużyny: W dniach od 21 maja 2026 r. do 28 maja 2026 r. prosimy o składanie wniosków z potwierdzeniem woli w formie e-mailowej lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły. W dniach 6 i 7 maja w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach odbył się XI Turniej Szachowy, w którym udział wzięli uczniowie klas III – VII uczestniczący w projekcie „Szachy w mazowieckiej szkole” . Uczniowie rozegrali siedem emocjonujących partii systemem szwajcarskim. Każda partia trwała 15 min. Zawody przebiegały w miłej atmosferze, pełnej sportowej rywalizacji i strategicznych rozgrywek. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Aleksandra Więsak z klasy VIIc zajęła I miejsce. To wielki sukces zarówno dla niej, jak i całej szkoły. Gratulujemy zwyciężczyni oraz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowie: Elżbieta Karwowska, Ewelina Janczak Ziołowy Zakątek to unikatowy w skali świata obiekt położony w samym sercu Podlasia. To atrakcja dla tych, którzy szukają spokoju, wyciszenia i bycia z naturą. Na czystych i pięknych terenach wciąż żywa jest tradycja zielarska. Mieszkańcy Podlasia od pokoleń zbierają rośliny lecznicze, korzystając z ich dobrodziejstw. Na powierzchni 20 ha skupia bogatą kulturę i tradycje tego obszaru. Są tu charakterystyczne dla Podlasia zabudowy, rękodzieło, a przede wszystkich wszechobecne zioła. Kolekcja Podlaskiego Ogrodu botanicznego liczy ponad 1500 gatunków roślin chronionych. Są tu wyjątkowe zabytki: XII wieczny , drewniany kościół, chata Chochoła, leśniczówka, chata „ Koło życia”, karczma i wiele zabytkowych miejsc. W tutejszym ogrodzie zaskakuje ilość zakamarków i wąskich ścieżek, a ogród urzeka wielobarwnością. Uczniowie korzystali z warsztatów – „ Komponowanie ziół” oraz „ Komponowanie mieszanek zapachowych”. Mieli możliwość dobierania ziół i tworzenia mieszanek herbacianych. Zapoznali się z historią ziołolecznictwa i zasięgnęli wiedzy zielarskiej. Pobyt w Ziołowym Zakątku to miejsce, gdzie w naturalny sposób można oczyścić swoje płuca i układ oddechowy. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny, urokliwy, świeży i relaksujący. Polecamy to wyjątkowe miejsce. Hanna Chądzyńska i Aleksandra Kurosad Cieszymy się, że nasi uczniowie: Zofia Przewłocka, Klaudia Nagel, Mateusz Kosiorek i Marta Świderska zostali laureatami tegorocznej edycji KONKURSU MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI Misjonarz nie zostawi w potrzebie. W kategorii muzycznej klas I-III zajęli 2 miejsce z autorskim utworem: 3M czyli matematyka małego misjonarza, który wspólnie nagrali i zgłosili do konkursu. W dniu 20 maja osobiście odebrali nagrody w Płocku podczas ogólnopolskiej gali finałowej. Serdecznie gratulujemy. 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Akcja ta ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na znaczenie czystej wody w naszym życiu i promowanie zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi. Woda jest przedmiotem konsumpcji, warunkiem higieny i rekreacji. Jest też podstawowym czynnikiem rozwoju gospodarki, rolnictwa, przemysłu i transportu. Na korytarzu szkolnym została zaprezentowana gazetka pt. ”Woda w naszym życiu”. Uczniowie podczas tej akcji przeprowadzili szereg doświadczeń uświadamiających o znaczeniu wody w przyrodzie. Zaprezentowali plakaty informujące w jaki sposób możemy oszczędzać wodę i dbać o jej pozytywne walory. 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Akcja ta ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na znaczenie czystej wody w naszym życiu i promowanie zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi. Woda jest przedmiotem konsumpcji, warunkiem higieny i rekreacji. Jest też podstawowym czynnikiem rozwoju gospodarki, rolnictwa, przemysłu i transportu. Na korytarzu szkolnym została zaprezentowana gazetka pt. ”Woda w naszym życiu”. Uczniowie podczas tej akcji przeprowadzili szereg doświadczeń uświadamiających o znaczeniu wody w przyrodzie. Zaprezentowali plakaty informujące w jaki sposób możemy oszczędzać wodę i dbać o jej pozytywne walory. W kwietniu w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy, w którym udział wzięli uczniowie z klas III -VII. Zgłosiło się liczne grono dzieci. Rozgrywki trwały kilka dni. Celem wydarzenia było rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji oraz popularyzacja gry w szachy wśród młodzieży. Rozgrywki przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami, cierpliwością oraz strategicznym myśleniem. Po wielu emocjonujących partiach wyłoniono zwycięzców turnieju: kl.III – Blanka Olszewska, Ignacy Czarnota kl. IV – Wiktoria Całka, Michał Kruk kl. V – Klaudia Rzewuska, Jakub Sadło kl. VI – Katarzyna Zwierzyńska, Adam Cała kl. VII – Aleksandra Więsak, Krystian Polkowski Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zwycięzcy pojadą na turniej do MSDN w Siedlach aby reprezentować naszą szkołę. Mamy nadzieję, że turniej na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych imprez. Organizatorzy: Elżbieta Karwowska, Ewelina Janczak, Katarzyna Pióro, Urszula Sitarz Laureatami konkursu zostali: Wyróżnienie otrmali: Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do edycji kolejnych konkursów ogólnopolskich, które odbędą się w przyszłym roku szkolnym 2026 / 2027. Drodzy Rodzice, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu informuje, że pracownicy i emeryci ubiegający się o przyznanie świadczeń z pomocy socjalnej „Dofinansowanie do wypoczynku letniego zorganizowanego we własnym zakresie” proszeni są o dostarczenie wymaganej dokumentacji do 05.06.2026 r. W dniu 5 maja 2026 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym odbyły się dla uczniów klas trzecich zajęcia edukacyjne ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrówce Stany. Podczas spotkania, strażacy: pan Kamil Piekart wraz z kolegami, opowiedzieli o zasadach pracy strażaka oraz zaprezentowali budowę i wyposażenie wozu strażackiego. Zademonstrowali również działanie specjalistycznego sprzętu ratowniczego, który wykorzystują w swojej pracy. Uczniowie mieli również okazję sprawdzić jak działa element systemu gaśniczego tj. wąż strażacki. To była lekcja, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. 5 maja 2026.r w kl. I-III odbył się Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego, w którym wzięło udział ośmiu uczniów z kl. I-III. Komisja po wysłuchaniu recytacji wyłoniła laureatów: I miejsce- Zofia Jarocka kl.3a II miejsce – Pola Dzik kl.2b III miejsce -Wiktoria Cabaj kl.1b Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Informujemy, że w dniach 11 – 13 maja, w związku z egzaminami, przy ul. Siedleckiej 1 będą odbywały się zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w świetlicy szkolnej. Prosimy o dokonywanie odpisów obiadów w aplikacji w przypadku dzieci, które w tych dniach nie będą uczęszczać do szkoły. Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego 29 kwietnia odbył się w naszym Zespole szkolny etap Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. W wydarzeniu wzięło udział kilkunastu uczniów z klas 4-8. Konkurs był organizowany w dwóch kategoriach: klasy 4-6 i 7-8. Komisja po wysłuchaniu recytacji uczniów wyłoniła laureatów: W kategorii klas 4-6 1. Odeta Dzik kl. 6b 2. Kalina Dąbrowska kl. 5a 3. Aleksander Okniński kl. 6a W kategorii klas 7-8 1. Dominika Karasińska kl. 8a 2. Lena Sawko kl. 8a Zwycięzcy etapu szkolnego wezmą udział w gminnym etapie konkursu recytatorskiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy sukcesów w dalszych etapach. Konkurs przygotowały panie: Dorota Barej-Woźniak, Beata Janowska, Edyta Surowiec i Monika Zielińska. Dekoracje wykonała p. Iwona Dąbrowska Debata o bezpieczeństwie 23 kwietnia 2026 roku uczniowie klasy 7c uczestniczyli w Młodzieżowej debacie o bezpieczeństwie ph. „Bezpieczeństwo oczami młodych”. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali-Dąbrowiźnie. Nasi uczniowie zaprezentowali film pt. „Życie, nie jak w Madrycie” oraz plakat wyjaśniający co dla ludzi młodych oznacza bezpieczeństwo. Następnie uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy warsztatowe i wraz z moderatorami (przedstawicielami organizatorów) omawiali tematy związane z bezpieczeństwem: bezpieczne relacje, zdrowie i dobrostan, cyberbezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym i pierwsza pomoc. Na zakończenie spotkania młodzież prezentowała swoje pomysły i wnioski. Uczniów do spotkania przygotowały panie: Urszula Napiórkowska, Monika Zielińska i Ewa Borkowska. 20 kwietnia 2026 roku w budynku naszej szkoły przy ul. Siedleckiej 1 odbyło się wyjątkowe wydarzenie – „Niebieskie Igrzyska”. To ogólnopolskie święto jest szczególnym symbolem solidarności i wsparcia dla osób w spektrum autyzmu. Tego dnia nasza szkoła dosłownie „zaświeciła na niebiesko”. Wszyscy uczniowie włączyli się w akcję, zakładając niebieskie stroje lub chociaż symboliczne dodatki w tym kolorze, manifestując w ten sposób swoją otwartość i zrozumienie. Dodatkowo na korytarzu szkolnym pojawiła się tematyczna gazetka z okazji „Dnia Świadomości Autyzmu”. Dzięki niej dzieci mogły dowiedzieć się więcej na temat spektrum autyzmu i zrozumieć, jak ważne jest wzajemne wsparcie.Głównymi bohaterami sportowej części dnia byli uczniowie klas trzecich. Wzięli oni udział w 5 zróżnicowanych konkurencjach, w których startowały 5-osobowe zespoły. Celem nie była jednak rywalizacja o miejsca, lecz dobra zabawa i budowanie wspólnoty. Każdy uczestnik mógł poczuć się zwycięzcą, ciesząc się ruchem w gronie rówieśników, a na zakończenie na wszystkich sportowców czekał słodki upominek. Za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie całego wydarzenia odpowiadały organizatorki: pani Emilia Kozłowska oraz pani Martyna Kluczek. Dziękujemy za zaszczepienie w naszych uczniach sportowej pasji oraz idei empatii! Karty zgłoszeń i harmonogram II rekrutacji na rok szkolny 2026/2027. Termin składania kart zgłoszeń i wniosków o przyjęcie 20.04.2026- 10.05.2026. 15 kwietnia troje naszych uczniów: Lena Sawko z klasy 8a, Malwina Zielińska z klasy 8b i Krystian Polkowski z klasy 7c wzięła udział w ostatnim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Cenne życie mam, więc pierwszą pomoc znam w Piasecznie. Nasi uczniowie zostali finalistami ogólnopolskiego konkursu co równa się z dodatkowymi punktami w rekrutacji. Rywalizacja była ciężka, ale uczniowie wrócili z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Część praktyczną – pozorację wypadku samochodowego uczniowie zdali na 100%. Tu nie było miejsca na przypadek – liczyły się sekundy i współpraca szkolnej drużyny! Ważna jest jedna misja: ratować życie! Dziękuję za zaangażowanie moim uczniom. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Urszula Napiórkowska.Konkurs plastyczny: „Największy skarb Mazowsza, czyli dzieci o swojej przyszłości”
VI Bieg "Sprintem do maratonu"
V Spartakiada Przedszkolaka
Wielki sukces naszych dziewcząt w Pucharze Tymbarku!
Z ogromną radością informujemy, że dziewczęta z naszej szkoły występujące w kategorii U10 wygrały finał wojewódzki Pucharu Tymbarku! To wspaniałe osiągnięcie jest efektem ich zaangażowania, sportowej pasji i ogromnej determinacji. Nasze zawodniczki zaprezentowały się znakomicie przez cały turniej. W 5 meczach zdobyły 49 bramek, nie tracąc żadnego gola. Świetna skuteczność i bardzo dobra gra całego zespołu pozwoliły im sięgnąć po zasłużone zwycięstwo.
Wiktoria Wysocka, Karolina Kluczek, Blanka Izdebska, Nadia Kluczek, Alicja Jóźwik, Maja Jędrzejewska, Nina Kopińska, Gabrysia Kosyl, Nikola Wereda, Bianka Olszewska.Turniej Szachowy w MSCDN w Siedlcach
Wycieczka klasy 7B do Ziołowego Zakątka- 20 maja
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI
Światowy Dzień Wody
Szkolny Turniej Szachowy
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego Galileo 2026 organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w dniach 10 - 11 marca 2026 r.
Opłaty za obiady - czerwiec
przypominamy, że od 20 do 25 maja dokonujemy wpłat i zamówień na obiady na miesiąc czerwiec w aplikacji zamów posiłek. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z obiadów w danym miesiącu.Dofinansowanie do wypoczynku letniego z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
42. Konkurs recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego
14 maja w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Skórcu odbył się gminny etap 42. Konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Z naszej szkoły w tym etapie wzięło udział 8 uczniów. Do etapu powiatowego w kategorii klas I-III przeszła Zofia Jarocka z klasy 3a, w kategorii klas IV-VI Odeta Dzik z klasy 6b, a z klas VII-VIII Dominika Karasińska z klasy 8a. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i odwagi, a za tę trójkę trzymamy kciuki.Egzamin na kartę rowerową
Dnia 15.05 uczniowie klas IV zdawali swój pierwszy poważny egzamin – Kartę rowerową. Egzamin przeprowadziliśmy ze wsparciem pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach – panem Tomaszem Grzymałą. Egzamin w szkole przeprowadzili: pan Krzysztof Wyrzykowski i Mariusz Poślada oraz p. Urszula Napiórkowska. Uczniowie musieli pokonać slalom, rondo, kładkę, zrobić ósemkę, oraz z rozpędzenia rowerem zatrzymać się tuż przed znakiem stop. Jednym z najważniejszych punktów egzaminu było sygnalizowanie odpowiednio wcześnie skrętu w lewo czy w prawo. Stresu było wiele, niewielkie korekty danego manewru także – zapewne spowodowane właśnie stresem. Ostatecznie wszyscy którzy podeszli dziś do egzaminu- cześć praktyczna- zdali egzamin.
Gratulujemy! Życzymy bezpiecznej jazdy.Spotkanie ze strażakami OSP Dąbrówka Stany
Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego w kl. I-III
Organizacja pracy szkoły w dniach egzaminu ósmoklasisty klasy 1-8
235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
235 lat temu Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamację ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja. Była drugą na świecie i pierwszą w Europie ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli. Według historyka prof. Henryka Samsonowicza, Konstytucja 3 Maja stanowi ważny element pamięci zbiorowej, bez której żadna wspólnota istnieć nie może. Jego zdaniem, Polska odzyskiwała niepodległość trzykrotnie: właśnie 3 maja 1791 r. oraz 11 listopada 1918 r. i 4 czerwca 1989 r. Celem ustawy rządowej miało być ratowanie Rzeczypospolitej, której terytorium zostało uszczuplone w wyniku I rozbioru przeprowadzonego przez Prusy, Austrię i Rosję w 1772 r. Konstytucja została uchwalona na Zamku Królewskim w Warszawie. Uroczystą akademię , 30.04.2026 r., przygotowały panie: Dorota Barej-Woźniak z klasą 4b, Edyta Surowiec z klasą 7a, oprawa muzyczna panie: Iwona Dąbrowska i Anna Iwanek. GALERIA ZDJĘĆKonkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego
Młodzieżowa debata "Bezpieczeństwo oczami młodych"
Niebieskie Igrzyska w naszej szkole – sportowa zabawa w duchu empatii!
II rekrutacja na rok szkolny 2026/2027
Szalony Szkolny Matematyk
Ogólnopolski Konkurs ,,Cenne życie mam"







































































































































































