DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 19 paź 2017 r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do Chlewisk / Reymontówki. Nie tylko była to dla nas okazja do zapoznania się z nowymi osobami, które dołączyły do naszej klasy, ale też mieliśmy przyjemność porozmawiać po angielsku z goszczącymi tam Amerykańskimi wolontariuszami. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że tak dużo będziemy rozumieć. Niektórzy z nas całkiem dobrze mówili po angielsku, pytając o różne rzeczy. Była to przecież jedna z niewielu okazji spotkania się z osobami mówiącymi po angielsku, prezentującymi inną kulturę i zwyczaje. Nikt inny przecież nie opowie nam tylu ciekawych rzeczy o tak odległym kraju, jak osoby mieszkające tam. Trzeba przyznać, iż czas spędzony razem nie tylko wzmocnił nasze relacje klasowe i nie będzie ostatnim w tym roku szkolnym, ale też dodał wiele motywacji do nauki języków obcych. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.  Organizator: Dorota Piekart, opiekun: Andrzej Wiącek

Notatka i zdjęcia i film : Dorota Piekart

GALERIA ZDJĘĆ