DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. 26 października 2017 r. uczniowie  klas Ia i Ib złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu. Honorowym gościem uroczystości była p. Anna Kamińska – Sekretarz Gminy.  W obecności zaproszonych gości, rodziców, dziadków  i nauczycieli uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Aktu pasowania dokonał p. Wojciech Zgorzałek – Dyrektor   Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu. Na zakończenie uroczystości p. Sekretarz i p. Dyrektor złożyli pierwszakom życzenia i obdarowali prezentami. Uroczystość i dekoracje przygotowały wychowawczynie klas pierwszych: p. Marianna Borkowska i p. Jolanta Burakowska.

 

 

 

 

 

 

GALERIA  ZDJĘĆ