DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Multitest 2017, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Testy konkursowe były testami wielokrotnego wyboru, wymagającymi dość dobrej znajomości gramatyki języka angielskiego oraz słownictwa z niemal każdej dziedziny na poziomie szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 40 uczniów naszej szkoły. Najlepiej z klas II gimnazjum napisał Jakub Pietrasik (22 miejsce w Polsce), spośród klas III gimnazjum Oliwia Olszewska, zajmując 19 miejsce w Polsce. Natomiast Paulina Piekart napisała najlepiej z klas V szkoły podstawowej (18 miejsce). Zuzanna Kukla okazała się najlepsza z klas VII (21 miejsce).Tomasz Miłkowski z klasy VI a zdobył największą ilość punktów ze wszystkich uczestników, zajmując 12 miejsce w Polsce i otrzymując dyplom wyróżnienia.  Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników. Następny konkurs ogólnopolski z języka angielskiego odbędzie się 8 marca 2018 r.

 Organizator szkolny konkursu: Dorota Piekart

Pomoc w organizacji: Maria Kryńska – Szostak, Krzysztof Chromik