DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Od października 2017 roku do stycznia 2018 roku odbywał się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,TĘCZA”.  organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie’ , przy współpracy z Wydziałem Grafiki Sztuk Pięknych w Warszawie. Wzięło w nim udział 18 uczniów – 7 osób w  kategorii młodzik i 11  w kategorii gimnazjalista. Prace plastyczne wykonywano w różnej technice i na różnorodnym formacie. W wyniku działań konkursowych  jury wybrało najlepsze prace. Wśród nagrodzonych osób znaleźli się :

  • Jastrzębska Ida klasa 7a – dyplom za wykonanie znakomitej pracy
  • Rosa Natalia klasa 3a – dyplom za wykonanie znakomitej pracy
  • Wereda Katarzyna klasa 3a – dyplom z wyróżnieniem
  • Jastrzębska Karolina klasa 3b – dyplom z wyróżnieniem

Organizatorzy konkursu w szkole:  Iwona Dąbrowska, Ewa Borkowska