DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Uczennice z klasy III B  ( gimnazjum) Paulina Skóra  i Anita Czwujdak pod kierunkiem pani Izabeli Sadokierskiej 8 marca 2018 roku wzięły udział  w diecezjalnym etapie  Olimpiady  Wiedzy o św. Maksymilianie zorganizowanej przez Ojców Franciszkanów pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej. Niestety nie zajęły pierwszych miejsc, ale na pewno w roku przyszłym będą ponownie próbować swoich sił. Część pisemna miała miejsce w Zespole Szkół Ponad gimnazjalnych nr 4  w Siedlcach. Kolejnym wydarzeniem był udział wszystkich uczestników we Mszy świętej sprawowanej w ich intencji w kaplicy pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Siedlcach. Po Eucharystii Ojcowie Franciszkanie – zaprosili wszystkich na słodkich poczęstunek, po którym nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów uczestnikom i wyłonienie finalistów.