DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

13 marca 2018 r. uczeń klasy VII b  Wiktor Grochowski wziął udział w  etapie  rejonowym II Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Spotkania z Jezusem w Ewangelii wg Św. Marka”. Głównym organizatorem Konkursu była Katolicka  Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach wraz z Dziełem Biblijnym Diecezji Siedleckiej. Wzięło w nim udział 21 uczniów z rejonu siedleckiego – zwycięzców etapu szkolnego. Zwyciężczynią etapu rejonowego została Paulina Koszewska z Zespołu Szkół w Wierzbnie. Dodatkową atrakcją tego wydarzenia było spotkanie się z  Aurorą i Matteo  z grupy ewangelizacyjej Sentinelle del Mattino di Pasqua („Stróże Poranka Wielkanocnego”) z Florencji, którzy dali świadectwo swojej wiary w Jezusa działającego w ich życiu. Dla wszystkich uczestników i opiekunów był przygotowany słodki poczęstunek, a także nagrody, dyplomy i podziękowania.