DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

8. 05. 2018 r. uczniowie klas III gimnazjum spotkali się z doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach z p. Pawłem Trojanowskim i Pawłem Lewczukiem. Panowie bardzo ciekawie przedstawili obecną sytuację na rynku pracy, zawody przyszłości, czy czym się kierować przy wyborze dalszej ścieżki kształcenia i zawodu. Uczniowie wypełnili test predyspozycji zawodowych pokazujący czy są typem społecznym, przedsiębiorczym, artystycznym konwencjonalnym, badawczym czy realistycznym.  Następnie pojechaliśmy na Strzelnicę Dragon w Siedlcach, gdzie p. Leszek Chromiński opowiedział o dyscyplinie jaką jest strzelectwo sportowe, zachęcając do częstszych wizyt, także tych prywatnych. Strzelaliśmy z karabinka pneumatycznego 4,5 mm oraz karabinka sportowego 5,6mm. Młodzieży najbardziej podobało się strzelanie z pozycji leżącej z KBKS a wyniki niektórych zasługują na gratulacje. Podziękowanie dla p. Sabiny Sykosz – praktykantki, która pełniła rolę opiekuna oraz p. M. Zielińskiej, która odwiedziła nas  z synkiem. Wycieczkę zorganizowała p. Urszula Napiórkowska- pedagog szkolny.

GALERIA ZDJĘĆ