DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Galileo  2018, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Testy konkursowe były testami wielokrotnego wyboru, wymagającymi dość dobrej znajomości gramatyki języka angielskiego oraz słownictwa z niemal każdej dziedziny na poziomie szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 33 uczniów naszej szkoły z klas V, VI i VII – ych. Najlepiej z klasy V  (26 miejsce w Polsce) napisał uczeń klasy V a – Piotr Kuźma, Wiktor Grochowski okazał się najlepszy z klas VII (21 miejsce). Tomasz Miłkowski z klasy VI a zdobył największą ilość punktów ze wszystkich uczestników, zajmując 14 miejsce w Polsce i otrzymując dyplom wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników. Zapraszamy do udziału w konkursach w następnym roku szkolnym. Organizator szkolny konkursu: Dorota Piekart