DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

22 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. W sali sportowej przy ulicy Siedleckiej 9 było rojno i gwarno. Zebrali się wszyscy uczniowie naszego zespołu. Po raz trzeci  w historii  gminnej oświaty zostały przyznane nagrody i stypendia  Wójta Gminy Skórzec. Wręczył je  osobiście włodarz naszej gminy.  Nagrodę Dyrektora ZS-P w Skórcu  dla najlepszego ucznia  otrzymała Oliwia Olszewska z klasy 3c .  Nagrodę za najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym otrzymał Piotr Wardzyński z klasy 3b. Nagrodami książkowymi zostali wyróżnieni wszyscy uczniowie zamieszczeni w galerii prymusów. W części artystycznej wystąpiła klasa 3c.   Kwiaty i podziękowania. Witajcie wakacje. Koniec roku szkolnego to czas pożegnań. Na zasłużoną emeryturę odeszła pani Alicja Spólnicka. Siostra Teresa Mróz z mieniła miejsce posługi duchownej. Witajcie wakacje. Cześć artystyczną przygotowała pani Dorota Barej-Woźniak i klasa 3c.  GALERIA ZDJĘĆ