DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji odbyły się dwa konkursy. Pierwszy konkurs z wykorzystaniem aplikacji QR dotyczył wiedzy na temat popularności i używania różnych języków. Konkurs miał na celu zainteresowanie rozległą tematyką lingwistyczną różnych uczniów. Drugi konkurs na plakat, wymagał zilustrowania przysłowia napisanego w języku angielskim lub rosyjskim. Komisja w składzie: p.Dorota Piekart, p.Sylwia Oknińska, p. Maria Kryńska-Szostak, p. Krzysztof Chromik zdecydowała nagrodzić przygotowane przez uczniów prace. Przyznano następujące miejsca: I miejsce: Maja Kaczor, kl.VIA, Paulina Piekart, kl. VIB, Sylwia Rojek, kl. VB II miejsce: Marta Malinowska, kl. IIIA, Wiktoria Kiełczykowska, kl. IIIB III miejsce: Helena Krupa, kl VIIIB, Kinga Piekart, kl. VIB, Katarzyna Uliczna, kl VIIIA

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac w galerii.