DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Dnia 18 października 2018 r. uczniowie z klas VI – III gimnazjum pojechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie sztuki w języku angielskim pt. „Pygmalion”. Dla niektórych uczestników wyjazdu było to pierwsze spotkanie z grą aktorską „na żywo” oraz zasadami, panującymi w Teatrze Buffo. Poza tym, uczniowie mieli możliwość obcowania z językiem angielskim. Miłym zakończeniem naszej wycieczki był pobyt w Laser Tag, miejscu, w którym podzieleni na 3 grupy uczestnicy rozgrywali emocjonującą grę na lasery. Mieli do dyspozycji ponad 1000 m 2 labiryntów i przeszkód na dwóch poziomach i to wszystko w klimacie prawdziwego pola walki. Broń wzorowana była na kultowym karabinie maszynowym P90. To był naprawdę miło spędzony czas. Organizator wycieczki: Dorota Piekart. Opiekunowie: Maria Kryńska – Szostak, Krzysztof Chromik.