DZIENNIK LIBRUS
Licznik wejśćKALENDARZ SZKOLNY

W miesiącu listopadzie uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi opiekunami p.Dorotą Barej-Woźniak, p.Beatą Janowską, p.Edytą Surowiec i p. Marią Kryńską-Szostak brali udział w projekcie “100 lat codzienności” przy współpracy z Fundacją Szkoła z Klasą. Projekt polegał na pracy z fotografią historyczną – omawianiu zdjęć oraz ich tła historycznego. Następnie odbyły się warsztaty pisarskie, które przygotowywały uczniów do napisania pocztówek do mieszkańców naszej gminy z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Byli wśród naszych uczniów również tacy, którzy pocztówkę pisali,adresowali, naklejali na nią znaczek i wrzucali do skrzynki po raz pierwszy. Projekt dał naszej młodzieży dużo radości. Klasa III a przygotowała całą galerię zdjęć z projektu, którą można obejrzeć pod linkiem:

https://photos.google.com/share/AF1QipPfXoWNnBTJFXSU5ApBGLd2KCaYUGdWhiesf53lUz6QS7o-RBqx8rLFlqfBnrLb-Q?key=RzNNb0hpY1FNTTM3dkNoLVdwMXhVaUJPcXJEY2Zn