DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Dzień dobry mówimy, ślicznie się kłaniamy,

Na nasze jasełka gości zapraszamy.

Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami,

Prosimy nasz występ nagrodzić brawami…

Tymi słowami 19 grudnia 2018r. rozpoczęły się Jasełka w Przedszkolu, które  rozpoczęła grupa najmłodsza – czyli my! Były aniołki, dzieci, które podążały za księżycem i  gwiazdą. Były także piosenki: „Świeć gwiazdeczko, świeć” oraz „Tup, tup po śniegu” Kulminacyjnym momentem było  błogosławieństwo  małym Jezuskiem:

…maleńką miłością razem świętujemy,

Niech mały Jezus ludziom błogosławi.

To była dziecięca, skrócona  interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy! Świąteczny wystrój sali gimnastycznej, a przede wszystkim wspólny opłatek i wzajemne życzenia, wprowadziły wszystkich w świąteczny, radosny nastrój zbliżających się Świąt. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

GALERIA ZDJĘĆ