DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W Niedzielę Chrztu Pańskiego, 13 stycznia, w Kościele Parafialnym w Skórcu młodzież z klas III Gimnazjum i klas VIII Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skórcu, przedstawiła jasełka pt.: „ Poszukiwanie Narodzonego”.  Jasełka te zostały przygotowane z inicjatywy młodzieży, która sama wybrała scenariusz i ustaliła pieśni, które były śpiewane w trakcie występu. Zaśpiewano następujące kolędy i pastorałki : Święty czas, Złotą Jerozolimę, Wśród nocnej ciszy, Przybieżeli do  Betlejem, Oj Maluśki , Maluśki i Glorię TGD. Nad całością czuwała p. Izabela Sadokierska we współpracy z Panią Moniką Zielińską i Panią Moniką Bareja, która przygotowała oprawę muzyczną i zespół złożony z naszej młodzieży. Występ cieszył się wielkim uznaniem i brawami, dlatego zostanie raz jeszcze zaprezentowany w Kaplicy w Cisiu Zagrudziu. Foto- Jakub Paciorek SKF

Galeria zdjęć