DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W styczniu w naszym przedszkolu ogłoszono konkurs na „Najpiękniejszy karmnik dla ptaków”. Celem konkursu było: kształtowanie postaw proekologicznych; uwrażliwienie dzieci na potrzebę dokarmiania ptaków zimą; zacieśnienie więzi rodzinnych oraz rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych. Na konkurs zgłoszono 22 prace. Przy tworzeniu karmnika pomagali rodzice, dziadkowie i nauczyciele. W 23 stycznia komisja konkursowa dokonała oceny prac konkursowych. Wykonane karmniki zaskoczyły jury swoją pomysłowością oraz doborem materiałów z których zostały wykonane i zachowaniu przy tym swojej funkcjonalności. Prace można było oglądać na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w przedszkolu.
Wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce – Aleksander Pluta ( grupa motylki)
2 miejsce – Łucja Jaworska ( grupa misie)
3 miejsce – Igor Nawrocki ( grupa pszczółki)
Laureatom gratulujemy wygranej
Dnia 25 stycznia 2019r. podczas przedszkolnego balu karnawałowego odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego pana Wojciecha Zgorzałka dyplomy, nagrody oraz nagrody pocieszenia. Karmniki zostały wykorzystane do zawieszenia na terenie przedszkola by dokarmiać ptaki zimą.
Składam serdeczne podziękowania rodzicom oraz wszystkim osobom, które pomagały dzieciom wykonać karmniki.
Osoba odpowiedzialna za konkurs: Joanna Jastrzębska

Galeria zdjęć