DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Walentynki -coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami Od wtorku  działała w naszej szkole poczta walentynkowa, można było zakupić i nadać walentynki,  które na dyskotece walentynkowej dostarczono do adresata. Atrakcją tegorocznych walentynek była „walentynkowa Fotobudka , która cieszyła się dziś dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji. Foto- SKF Jakub Paciorek. Galeria zdjęć