DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Dnia 15 lutego 2019r  podsumowując  tematykę „Świat muzyki” grupę najmłodszą odwiedzili gimnazjaliści – Ada i Bartek, którzy zaprezentowali koncert  muzyczny. Dzieci podczas spotkania miały możliwość zapoznania się z wybranymi instrumentami muzycznymi, takimi jak flet poprzeczny oraz skrzypce. Spotkanie z trzecioklasistami rozpoczęło  się krótkim przedstawieniem instrumentów na których grają. Później muzycy zagrali  utwory dobrze znane dzieciom „Panie Janie” i „Wlazł kotek na płotek”. Przedszkolaki razem śpiewały. Na zakończenie koncertu goście zagrali utwór z muzyki poważnej. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem słuchały prezentowanych utworów, a każdy występ nagradzały gromkimi brawami.  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Adzie oraz Bartkowi za piękne przedstawienie swoich instrumentów.

Galeria zdjęć