DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

„ Nikt niech się nie czuje przegranym, bo każdy, kto choć trochę poznał św. Maksymiliana Marię Kolbego ma wspaniały wzór do naśladowania” .

Dnia 28 lutego 2019 r. odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Po przebytym szkolnym konkursie naszą szkołę reprezentowali: Kinga Rusinek z klasy VIII a, Oliwia Bareja z klasy III b i Arkadiusz Chromiński z klasy III C z panią Katechetką Izabelą Sadokierską. Najpierw była część pisemna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4   w Siedlcach, ul. Bema 4,  potem Msza św. w kaplicy pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego  na ul. Kazimierzowskiej  128.  Po Mszy w salce przy kaplicy nastąpiło uroczyste  ogłoszenie wyników , rozdanie dyplomów oraz  listów gratulacyjnych dla szkół.