DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniach od 20 do 31 marca w szkole przy ulicy Siedleckiej 9 odbywał się Rodzinny Konkurs Wielkanocny na najładniejszy stroik, pisankę lub kartkę świąteczny. W konkursie wzięło udział 62 osoby, które samodzielnie wykonały świąteczne ozdoby. Wśród uczestników wybrano autorów najładniejszych stroików i kart w kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII i gimnazjum. Oto lista nagrodzonych:

Klasy IV-VI

 • Stroiki:
 • I miejsce – Paulina Piekart kl. VI b
 • II miejsce – Krzysztof Zańko kl. V b, Sylwia Rojek kl. V b, Aleksandra Adamiak kl. IV a
 • III miejsce – Maria Świderska kl. IV b
 • Kartki:
 • I miejsce – Krzysztof Zańko kl. V b
 • II miejsce – Maja Kaczor kl. VI a, Maja Reda kl. IV a
 • III miejsce – Zuzanna Gil kl. IV b, Julia Chromińska kl. IV b,  Julia Trojanowska kl. IV b

Klasy VII-VIII i gimnazjum

 • Stroiki:
 • I miejsce – Julia Bogusz kl. III b
 • II miejsce – Katarzyna Uliczna kl. VIII a
 • III miejsce – Jakub Rojek kl. VIII a
 • Damian Karczewski kl. III a
 •  Kinga Rusinek kl. VIII a
 • Kartki:
 • I miejsce – Julia Bogusz kl. III b
 • II miejsce – Wiktoria Sidor kl. III b
 • III miejsce – Oliwia Bareja kl. III b, Marta Redosz, Patrycja Trojanowska, Katarzyna Uliczna kl. VIII a

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie prace przyniesione na konkurs wezmą udział w świątecznym kiermaszu, który będzie trwał od 3 kwietnia w holu przy szatni. Serdecznie zapraszamy. Konkurs i kiermasz zorganizowały panie: Izabela Sadokierska, Urszula Napiórkowska i Monika Zielińska.