DZIENNIK LIBRUS
Licznik wejśćKALENDARZ SZKOLNY

W dniu 7 maja podczas szkolnego apelu klas 0-III zostały ogłoszone wyniki wielkanocnego konkursu na najpiękniejszy stroik i kartkę wielkanocną. Laureaci konkursu otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz słodkie upominki. W ten sposób został doceniony trud dzieci, które wraz z rodzicami wykonały piękne świąteczne prace na charytatywny wielkanocny, szkolny kiermasz, który odbył się w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym przed świętami. W klasach 0 – III w konkursie wzięło udział około 60 osób.  W kategorii wielkanocny stroik przyznano następujące miejsca:

I miejsce Maria Bułygin kl. 0 „B”,

II miejsce Wiktoria Olszewska kl.  II „B”

III miejsce Malwina Turek kl.  II „B”.

W kategorii wielkanocna kartka przyznano następujące miejsca:

I miejsce Lilianna Turek kl. I „B”

II miejsce Alicja Wereda kl. I „A”

III miejsce Bartosz Trojanowski kl. I „B”.

Małym artystom serdecznie gratulujemy.