DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Galileo  2019, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Testy konkursowe były testami wielokrotnego wyboru, wymagającymi dość dobrej znajomości gramatyki języka angielskiego oraz słownictwa z niemal każdej dziedziny na poziomie szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 41 uczniów naszej szkoły. Tomasz Miłkowski z klasy VII a zdobył największą ilość punktów ze wszystkich uczestników, zajmując 5 miejsce w Polsce i otrzymując dyplom laureata. Uczennica klasy VIII b, Zuzanna Kukla oraz Paulina Piekart z kl. VI b otrzymały wyróżnienie.

Oto szczegółowe wyniki uczestników.

Wyniki 1

Wyniki 2

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Zapraszamy do udziału w konkursach w następnym roku szkolnym.