DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

    W piątek 20 września w Przedszkolu z okazji Dnia Przedszkolaka odbyła się Spartakiada Przedszkolaków.  Dzieci bawiły się wspaniale. W sportowych zmaganiach brały udział wszystkie grupy przedszkolne – najmłodsze Motylki, Pszczółki  i najstarsze Sówki. Na początku rywalizacji, jak to podczas prawdziwych zawodów, odbyła się wspólna rozgrzewka. Potem przedszkolaki próbowały swoich sił w wyścigach rzędów w następujących konkurencjach: wyścig na czworakach, bieg z talerzykiem i piłeczką, marszobieg w „ z woreczkiem  na głowie”, czy przejście przez „tunel”. Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną, wspaniale się bawiły współpracując w drużynie. Śmiechu było co niemiara! Oczywiście wszyscy zostali zwycięzcami. Po zawodach były medale oraz kolorowe balony.  Ten dzień dostarczył dzieciom niepowtarzalnych przeżyć !

Galeria zdjęć