DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

30 września, w świetlicy szkolnej przy ul. Siedleckiej 1, uroczyście świętowaliśmy „Dzień Chłopaka”. Dziewczęta z niecierpliwością czekały na to wydarzenie, ponieważ wspólnie z nauczycielami przygotowały dużo atrakcji. Najpierw nasi koledzy musieli wykazać się sprytem w jedzeniu jabłek.  A dlaczego sprytem? -jabłka były przywiązane na sznureczkach, a ręce chłopców splecione za ich plecami. W tej konkurencji zwycięzcami byli: Aleks i Bartek z kl. III b. Następnie chłopcy próbowali swoich możliwości w pompowaniu balonów, z wielkim hukiem wygrał Staś i Bartek z kl. III b oraz Olaf z kl. II a. Tego dnia dziewczynki wcieliły się w rolę modelek. Przebrały się w piękne i różnorodne stroje, ale pokaz mody nie byłby tak udany gdyby nie nasi koledzy, którzy niczym profesjonaliści wykonali doskonały makeup. Nie mogło zabraknąć poczęstunku dla naszych milusińskich oraz muzyki i wspólnego tańca. Wszystkim dziękujemy za świetną zabawę.

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY