DZIENNIK LIBRUS
Licznik wejśćKALENDARZ SZKOLNY

W środę, 16 października, klasa VII b wyjechała na wycieczkę do Siedlec. Harmonogram wycieczki był bardzo urozmaicony. Swój pobyt w pobliskim mieście rozpoczęliśmy od wizyty w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i zwiedzenia wystawy pt. Poznaj grzyby – unikniesz zatrucia” oraz wysłuchania prelekcji dotyczącej chorób powodowanych przez kleszcze. Następnie spacerkiem przez park udaliśmy się do Centrum Kultury i Sztuki i obejrzeliśmy spektakl pt. „Mały Książę” przygotowany przez siedlecki Teatr Es. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta na strzelnicy „Dragon”, gdzie odbyły się zajęcia praktyczne ze strzelania z broni pneumatycznej – karabin pneumatyczny 4,5 mm i KBKS 5,6 mm. Wycieczkę z okazji Dnia Chłopaka zorganizowały panie: Monika Zielińska i Urszula Napiórkowska. W teatrze była z nami również klasa VII a, której wyjazd na spektakl zorganizowała pani Dorota Barej – Woźniak przy współpracy pani Agnieszki Witkowskiej. Galeria zdjęć