DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W naszej szkole 24 października obchodziliśmy XIX Dzień Papieski. Tegorocznym hasłem tego dnia były słowa: Wstańcie, chodźmy! Wysłuchaliśmy  wtedy słuchowiska o Świętym Janie Pawle II przygotowanym przez  s. Sylwię Wójtowicz z klasą VII i włączyliśmy się w akcję wspierania Dzieła Nowego Tysiąclecia przez przygotowanie kiermaszu ciast domowych. Kiermasz ten został przeprowadzony w obydwu budynkach naszej szkoły.  Dzieło Nowego Tysiąclecia wspiera młodzież zdolną z ubogich rodzin fundując im stypendia. Jesteśmy wdzięczni Rodzicom i Dzieciom, którzy upiekli ciasta na kiermasz związany z tym wydarzeniem. Dziękujemy również   małym wolontariuszom z klas III i starszym z klas VII , którzy czuwali nad przebiegiem akcji. W kiermaszu tym udało nam się zebrać  2944 złote na stypendia dla młodzieży. Wszystkim uczestnikom akcji składamy serdeczne Bóg Zapłać.