DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 11 grudnia 2019 roku odbyła się w Warszawie na Stadionie Narodowym uroczysta Gala Finałowa  XVII edycji Konkursu Ekologicznego pn. „MAZOWIECKIE KRAJOBRAZY” dla uczniów szkół podstawowych z terenu woj. mazowieckiego, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. „Mazowieckie Krajobrazy” – to hasło konkursu ekologicznego, z którym zmierzyła się rekordowa liczba 2 388 uczniów z 366 szkół. Ich zadaniem było przygotowanie pracy związanej z regionalnym krajobrazem.

Miło nam poinformować, że III miejsce w województwie mazowieckim zajęło zdjęcie Mateusza Jastrzębskiego ucznia klasy IVa z Zespołu Szkolno-Przedszkolengo w Skórcu. Opiekunem  konkursu była Pani Katarzyna Kowalczyk. Wszyscy laureaci zostali obdarowani cennymi nagrodami.  Nagrodę dla szkoły odebrał Pan Dyrektor Wojciech Zgorzałek. Miłym akcentem na koniec uroczystej gali była możliwość zwiedzenia z przewodnikiem Stadionu Narodowego trasą” Piłkarskie emocje”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.