DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

 

 

 

 

 

 

24 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. W trakcie uroczystości babcie, dziadkowie, rodzice oraz zaproszeni goście mogli podziwiać małe  pociechy w różnych formach artystycznych, takich jak: śpiew, tańce, recytacja wierszy, teatrzyk. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Na koniec części głównej dzieci zaśpiewały wspólnie „Sto lat”  dla  babć i dziadków. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami.  Po części oficjalnej wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Można było zrobić wspólne zdjęcie w przedszkolnej fotobudce.

             To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy!

Galeria zdjęć