DZIENNIK LIBRUS
Licznik wejśćKALENDARZ SZKOLNY

W pewien styczniowy poranek w naszym przedszkolu odbył się koncert Małej Orkiestry Dni Naszych pt. „Mądrości małych gości”. Dzieci miały okazję posłuchać brzmienia instrumentów na żywo. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Śpiewały, wyklaskiwały rytm utworu, a także ilustrowały muzykę ruchem. Tym razem zespół „wujka Jurka Ogórka” nawiązywał do powszechnego tematu, jakim jest używanie przez dzieci telefonów komórkowych. Dzieci usłyszały także piosenkę o spożywaniu warzyw i owoców – teraz już z pewnością wiedzą, jaką pełnią one rolę w organizmie. ODN poprzez muzykę, w sposób zrozumiały dla najmłodszych widzów, porusza trudne treści. Koncerty Orkiestry Dni Naszych to doskonała edukacja przez śmiech, humor oraz zabawę. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Galeria zdjęć