DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 27 lutego trzech uczniów z klasy VIII a : Karol Okniński, Bartłomiej Burgs i Paweł Koper, reprezentowali naszą szkołę na diecezjalnym etapie XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe, która odbyła się w Siedlcach. Konkurs ten ma na celu popularyzowanie postaci św. Maksymiliana wśród dzieci i młodzieży oraz budzenie zainteresowania Pismem Świętym.  Uczestnicy Olimpiady na poziomie szkoły podstawowej (kl. 6-8) w tym roku musieli zapoznać się z książką Marii Kączkowskiej pt. „Ojciec Kolbe” oraz z Ewangelią św. Jana (J 1-11) i rozwiązać pisemny test. Cieszymy się, że laureatem tego etapu został Paweł Koper, który zajmując III miejsce, zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.  Życzmy mu dalszych sukcesów.