DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Kochani już wkrótce ważne wydarzenie, mam tu na myśli MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI, który obchodzimy 22 kwietnia. Ziemia to nasze wspólne dobro, więc każdego dnia musimy dbać o jej kondycję, żeby cieszyć się z jej darów jak najdłużej. Segregacja odpadów, oszczędzanie wody, czy energii to sprawy pierwszorzędne, ograniczenie nadmiernej produkcji plastiku -to kolejna ważna rzecz, przemyślane zakupy -to mniejsza ilość odpadów,a wszystko to ma dobroczynny wpływ na Naszą Planetę. Zastanówcie się, może przyjdą Wam do głowy ciekawe hasła związane z tym, jakże ważnym świętem. Wasze pomysły możecie przesłać na mój adres:  judyta.dolega@o2.pl . Podczas zajęć świetlicowych wybralibyśmy się pewnie na spacer do lasu i zorganizowalibyśmy zbiórkę śmieci, myślę że nic straconego pewnie niedługo się wybierzemy;-) Mam jeszcze Dla Was propozycje filmików związanych z tematem ochrony środowiska.

Pozdrawiam miłego dnia dla Wszystkich

Judyta Dołęga