DZIENNIK LIBRUS
Licznik wejśćKALENDARZ SZKOLNY

Kochani już wkrótce ważne wydarzenie, mam tu na myśli MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI, który obchodzimy 22 kwietnia. Ziemia to nasze wspólne dobro, więc każdego dnia musimy dbać o jej kondycję, żeby cieszyć się z jej darów jak najdłużej. Segregacja odpadów, oszczędzanie wody, czy energii to sprawy pierwszorzędne, ograniczenie nadmiernej produkcji plastiku -to kolejna ważna rzecz, przemyślane zakupy -to mniejsza ilość odpadów,a wszystko to ma dobroczynny wpływ na Naszą Planetę. Zastanówcie się, może przyjdą Wam do głowy ciekawe hasła związane z tym, jakże ważnym świętem. Wasze pomysły możecie przesłać na mój adres:  judyta.dolega@o2.pl . Podczas zajęć świetlicowych wybralibyśmy się pewnie na spacer do lasu i zorganizowalibyśmy zbiórkę śmieci, myślę że nic straconego pewnie niedługo się wybierzemy;-) Mam jeszcze Dla Was propozycje filmików związanych z tematem ochrony środowiska.

Pozdrawiam miłego dnia dla Wszystkich

Judyta Dołęga