DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Ostatnio wspominałam Wam drogie dzieci, że wszyscy musimy dbać o porządek na naszej kochanej planecie Ziemi.  A może zaczniecie od sprzątania w swoich pokojach;-) wycieranie kurzu z półek, „zabawa” z odkurzaczem- to doskonała forma zajęć ruchowych( tego nigdy za wiele). Następnie proponuję przejść do segregowania przyborów szkolnych na Waszych biurkach. Do tego posłużyć mogą, takie jak na zdjęciach, łatwe w wykonaniu kolorowe puszki (segregujecie odpady, więc na pewno znajdziecie opakowanie po kukurydzy, czy groszku konserwowym;-)). Potrzebne będą jeszcze: nożyczki, klej CR, kolorowy papier, albo farby, kawałek wstążki i Wasza wyobraźnia. W posprzątanych pokojach lepiej będzie Wam przyswajać wiedzę. 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie -Judyta Dołęga