DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W kwietniu został ogłoszony konkurs dla uczniów klas IV-VIII na wykonanie zakładki do książki, jako prezentu na święto książki. W konkursie wzięło udział siedemnastu uczniów. Wszyscy otrzymali cząstkowe oceny celujące za udział w konkursie. Jury w składzie: p. Iwona Dąbrowska, p. Dorota Barej-Woźniak i p. Monika Zielińska wybrało siedem najciekawszych prac, które zostaną umieszczone na stronie szkoły.

Prace wybrane przez jury:

  1. Roksana Mrozowska kl. 5a
  2. Maja Kaczor kl. 7a
  3. Michalina Żelichowska kl. 5a
  4. Bartosz Niedziałek kl. 5b
  5. Lena Głuchowska kl. 4a
  6. Julia Wysocka kl. 7b
  7. Patrycja Kiełczykowska kl.7a

Dziękuję za udział w konkursie. Mam nadzieję, że zakładki wykorzystacie podczas czytania swoich ulubionych książek.

A już niedługo zapraszam do udziału w kolejnym konkursie, tym razem dotyczącym znajomości treści lektur szkolnych. Szczegóły niebawem na Librusie i na stronie szkoły.

Pozdrawiam, Monika Zielińska