DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny on-line pt.„Nie pal przy mnie, proszę” zorganizowany przez Urszulę Sitarz i Aleksandrę Kurosad.

Głównym celem konkursu było kształtowanie u dzieci i rodziców postaw odpowiedzialności za własne zdrowie i uwrażliwienie dzieci na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego, związane z biernym paleniem. Adresatami konkursu byli uczniowie klas 1-3, których zadaniem było wykonanie plakatu  nawiązującego do profilaktyki antytytoniowej oraz wpływu palenia tytoniu na zdrowie.

Liczba uczestników konkursu wynosiła 13 osób.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce – Aleksandra Strzalińska kl. I b
  • II miejsce – Liliana Turek kl. II b, Damian Grochowski kl. II a
  • III miejsce – Janek Adamiak kl. I b, Mikołaj Adamiak kl. I b

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !