DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

WAŻNE DATY

  • 15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin,
  • 26 maja przypada  święto wszystkich mam,   
  • 1 czerwca Dzień Dziecka,
  •  23 czerwca Dzień Ojca.

Wszystkie te niezwykle ważne święta oddziały przedszkolne  0b, 0c obchodziły pod hasłem „DWIE GODZINY DLA RODZINY!!!”  Z racji tych  wydarzeń dzieci z oddziałów 0b, 0c  oraz  ich rodziny miały spędzić jak najwięcej czasu wspólnie. Każda rodzina  miała możliwość w dowolnej formie zaprezentować swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne, sportowe czy plastyczne, którymi mogli się z nami podzielić.  Celem naszym było wzmacnianie więzi rodzinnych. Zachęcałyśmy, aby dzieci „’rzuciły” laptopy, tablety, a rodzice przestali bezustannie zerkać w telefony. Lepiej chwycić za skakankę, piłkę, zagrać w gry planszowe, karty, statki, wyskoczyć na krótką przejażdżkę rowerową- spędzić ten czas aktywnie RAZEM !  Zależało nam, by te szczególne dni  spędzone były swobodnie,  bez pośpiechu tylko ze sobą  z dala od codziennych problemów i zmartwień. Drobiazgi w codzienności- to one tworzą nasze wspomnienia i te krótkie momenty niech zapadną w pamięci rodzin na zawsze.

  Aneta Duk-Czeluścińska   

Urszula Seremak