DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Wydarzenie miało charakter historyczny. Pierwszy raz w dziejach polskiej oświaty  uroczystość  miała miejsce  w czasie ogólnoświatowej pandemii. Obowiązywał  ścisły reżim  sanitarny: dystans, maseczki , rękawiczki i stosowanie płynu do dezynfekcji. Liczba zaproszonych  uczniów została ograniczona do klasy 8 a, 8 b i 10 uczniów ze średnią ocen powyżej 5,40. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu – pan Wojciech Zgorzałek podziękował uczniom za pracę  w zdalnej szkole. 70 uczniów  otrzymało  świadectwa z wyróżnieniem. Tradycyjnie p. dyrektor wręczył nagrodę dla  najlepszego ucznia kończącego szkołę.  Zaszczyt ten spotkał dwóch uczniów z klasy 8 a, Karola Oknińskiego i Pawła Kopra , którzy uzyskali identyczną średnią. Na uroczystość  przybył  Wójt Gminy Skórzec – pan Jerzy Długosz, który wręczył  stypendia I i II stopnia za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Statuetką dla najlepszego ucznia  uhonorował Karola Oknińskiego  z klasy 8 a.

Galeria zdjęć