DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

18 listopada 2020r. w Publicznym Przedszkolu w Skórcu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego: „Biały Orzeł – Godło Polski”. Do organizatorów konkursu wpłynęło 16 bardzo ciekawych prac. Oto lista zwycięzców:

KATEGORIA  3-LATKI:

I miejsce: Franuś  Paczóski

Wyróżnienia: Martynka Przybysz, Zuzia Janczak, Mateuszek Kosiorek.

KATEGORIA  4-LATKI:

I miejsce: Oliwia Bajdak

Wyróżnienia: Agatka Domańska, Robert  Kaczmarczyk.

KATEGORIA  5-LATKI:

I miejsce:  Zosia Myrcha

Wyróżnienia: Natalka Bareja, Amelka Chmielak, Łucja Jaworska, Iga Wrzosek,

Szymon Kosiorek, Krzyś Kosiorek, Wiktor Tkaczyk.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplom za udział w konkursie. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.                                                                                                              

                                                                                                             Organizatorzy konkursu:

Edyta Wereda

Natalia Kublik

Galeria zdjęć