DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Nasze Kochane zuchy mogły dzisiaj uwolnić swoją kreatywność, energię i naturalną ekspresję! Podczas zajęć Sensoplastyki® tworzyliśmy kolorowe masy, przy użyciu artykułów spożywczych o różnych strukturach i konsystencjach. Wykorzystaliśmy tylko te produkty, które są w pełni bezpieczne– te, które różnie pachną, kolorowo wyglądają, są miękkie, szorstkie, suche, mokre i skupiają ich uwagę. Dzieci mogły mieszać, ugniatać, lepić, tworzyć dowolne kształty. A przy tym wszystkim fantastycznie się bawić. Twórcza zabawa dostarczyła wszystkim uczestnikom dużo emocji, radości i uśmiechu, co możemy zaobserwować w galerii. Sensoplastyka® korzystanie wpływa na optymalny rozwój całego organizmu dziecka i stymulację wszystkich jego zmysłów (węch, wzrok, dotyk, słuch, smak). Dzięki wspólnym zajęciom, poznajemy się, uczymy się być ze sobą i co najważniejsze, uczymy się cieszyć wspólnymi chwilami.  GALERIA ZDJĘĆ