DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W okresie przedświątecznym w naszej szkole odbyły się dwa konkursy Bożonarodzeniowe. Zostały zorganizowane przez katechetki: s. Sylwię Wójtowicz i panią Izabelę Sadokierską we współpracy z panią Iwoną Dąbrowską : nauczycielką muzyki i plastyki. Celem tych konkursów było przybliżenie i zgłębienie religijnego wymiaru Świat Bożego Narodzenia jak również pielęgnowanie polskich tradycji związanych z tym okresem. Do konkursu kolęd i pastorałek przystąpiło 19 podmiotów muzycznych. Utwory wykonane zostały solo w duecie, a nawet z całą rodziną przy użyciu wielu instrumentów muzycznych i gotowych podkładów. Konkurs na najładniejszą szopkę Bożonarodzeniową cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem. Do konkursu zgłosiło się aż 73 osoby. Wszystkie prace były wyjątkowe i piękne jedyne w swoim rodzaju. Prezentacje kolęd i szopek można obejrzeć na stronie szkoły. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali pochwały i oceny celujące z religii i plastyki, a w najbliższym czasie zostaną wręczone dyplomy i nagrody. Rodzicom i uczniom bardzo dziękujemy za tak liczne zaangażowanie i gratulujemy zdolności. Czas pandemii jest trudnym czasem dla nas wszystkich, ale Wy Kochani pokazaliście, że swoje pasje można rozwijać nawet w czasie zdalnego nauczania. Bardzo Wam za to dziękujemy.

Lista nagrodzonych

Organizatorzy