DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniach 22-28 marca uczniowie klas IV-VIII stali się detektywami poszukującymi wiosny. Podjęli się tego zadania w ramach udziału w konkursie zorganizowanym przez panie: Urszulę Napiórkowską (pedagoga szkolnego) i panią Monikę Zielińską (bibliotekarza szkolnego). W konkursie wzięło udział 30 uczniów, w tym dwoje z klas I-III. Jury wyłoniło trzech laureatów:

  • I miejsce – Dominika Pływacz kl. 8b
  • II miejsce – Julia Adamiak kl. 5b
  • III miejsce – Julia Olszewska kl. 6a

Ponadto komisja wyróżniła prace następujących uczniów: Julia Rzewuska kl. 8b, Nikola Lewandowska kl. 8b, Karolina Dąbrowska kl. 4a, Dawid Rzewuski kl. 5a, Marcjan Wiącek kl. 8b oraz Nikodem Wiącek kl. 8b. Wszyscy uczniowie otrzymali pochwały, osoby wyróżnione dyplomy a laureaci konkursu nagrody. Zwycięzcom gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów.