DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W tym roku mija 81. rocznica zbrodni katyńskiej. Zbrodni, która pochłonęła ponad dwadzieścia tysięcy ofiar. Z rąk NKWD zginęli oficerowie, podoficerowie oraz szeregowi żołnierze Wojska Polskiego, a także naukowcy, lekarze, inżynierowie, prawnicy, nauczyciele, urzędnicy państwowi, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele wolnych zawodów. W związku z tym  uczniowie klasy 8b w składzie: Oliwia Borkowska, Maja Kosyl. Julia Wysocka, Joanna Kornilak, Kinga Piekart, Paulina Piekart, Dominika Koć, Nikola Lewandowska przygotowali prezentację poświęconą tamtym tragicznym wydarzeniom. Nad całością techniczną czuwał Filip Duber. Prezentacja została przygotowana pod kierunkiem wychowawczyni Moniki Zielińskiej i pani Urszuli Napiórkowskiej. Zapraszamy do obejrzenia.