DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

16.06.2021 r. , w piękny słoneczny dzień, odbyła sie wycieczka na trasie:  Kazimierz Dolny- Mniszew -Czersk. Historyczny i urokliwy Kazimierz Dolny powitał nas letnim upałem. Góra Trzech  Krzyży  wyciska pierwsze poty – pocovidowa zadyszka. Zwiedzamy  zamek, basztę i rynek z renesansowymi kamieniczkami . Posiłek w McDonald’s Puławy i przejazd do Mniszewa. Bawimy sie w skansenie Wojska Polskiego. Czolgi, amfibie, działa, transzeje i katiusze . Niewątpliwą atrakcją była kołyszaca się wieża obserwacyjna wysokości 30 metrów. Lęk wysokości robi swoje- nie wszyscy weszli tak wysoko. Krótka wizyta na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku i na 18 wracamy do Skórca.  W wyprawie wzięło udział 46 uczniów z klas IV-VIII. Wycieczkę zorganizowali : pani Urszula Napiórkowska, pani Monika Zielińska i pan Sławomir Batok. Galeria zdjęć