DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 24 lutego w tzw. “tłusty czwartek ” w naszej szkole po raz kolejny odbyła się ogólnopolska akcja pod hasłem “Wyślij pączka do Afryki”. W organizację wydarzenia zaangażowało się Koło Misyjne, Szkolny Wolontariat oraz wielu uczniów, którzy przynieśli pączki na kiermasz. Misjonarze Kapucyni pracujący w Czadzie i Republice Środkowoafrykańskiej organizując tę akcję, po raz kolejny chcą pomóc dzieciom i dorosłym. W tym roku priorytetem jest budowa studni, dożywianie i opieka. Dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodzin, a także dzięki sponsorom udało nam się pozyskać kwotę 3320 złotych. Dziękujemy Rodzicom, uczniom naszej szkoły, Kołu Misyjnemu i Wolontariuszom za przygotowanie i przeprowadzenie tej akcji. Podziękowania składamy także naszym sponsorom: Panu Dyrektorowi Wojciechowi Zagorzałkowi, Zgromadzeniu Sióstr Córek Najczystszego Serca NMP w Skórcu, Pani Milenie Bulik ,Pani Iwonie Radosz, Pani Danucie Jastrzębskiej ,, Sklep u Joli” , Panu Andrzejowi Rysiowi, Piekarni Baldwin oraz Cukierni Pszczółka. Do zobaczenia za rok.