DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W ostatnich dniach nasza biblioteka wzbogaciła się o ponad dwadzieścia nowości, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych czytelników. Od dzisiaj można wypożyczać już kolejne tomy „Opowieści z Narnii” a także następne części „Dzienniczka zakręconej nastolatki”. Dla sympatyków rudowłosej Ani Shirley znalazły się w bibliotece jej dalsze losy w książce „Ania z Avonlea” i „Ania na uniwersytecie”. Uczniowie z młodszych klas mogą przeczytać nowe przygody „Królika i Misi”, poznać fascynujący świat zwierząt oraz poznać nowe historie Marysi. A w związku z wybraniem Marii Konopnickiej „Patronem 2022 roku” i młodsi i starsi pasjonaci książek mogą zapoznać się z twórczością pisarki i poetki XIX wieku, dzięki zgromadzonym książkom jej autorstwa.

Zapraszam do odwiedzin w bibliotece.