DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

25 marca to światowy Dzień Czytania Tolkiena. Młodzież z naszej szkoły już wcześniej pochylił się nad twórczością tego znakomitego pisarza. Uczniowie z klas szóstych przystąpili do szkolnego konkursu pod hasłem „Przepisujemy Tolkiena”. 29 osób kaligrafowało wybrany fragment powieści pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Zwycięzcami konkursu zostali: I. miejsce – Julia Brodzik kl. VI b II. miejsce – Lena Błaszkiewicz kl. VI b, Jakub Bulik kl. VI b III. miejsce – Julita Cabaj kl. VI a, Julia Adamiak kl. VI b. Natomiast młodzież z kl. VII b przyłączyłavsię do akcji przepisywania utworów Tolkiena organizowanej przez jedną z warszawskich bibliotek. Ponadto uczniowie wykonali „Magiczne pudełka”, w których umieścili przedmioty związane z tą powieścią. Wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością. Brawo!