DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

01.06.2022 r. , z okazji Dnia Dziecka, uczniowie naszej szkoły  zaprezentowali się w  VIII edycji szkolnego programu ,,Mam Talent”. Dyrektor szkoły p. Wojciech Zgorzałek złożył uczniom okolicznościowe życzenia.  Występy trwały ponad 2 godziny. Konferansjerkę przygotował i prowadził Paweł Wereda  z klasy 7b.Gwiazdy muzyki i  tańca zagrały, zaśpiewały i wytańczyły swoje przeboje. Na uwagę w tegorocznym show zasługuje baletowy  występ Michaliny Żelichowskiej z klasy 7a. Uczennica jest wicemistrzynią Polski i wicemistrzynią świata w balecie . Szkolne malarki i malarze zaprezentowali obrazy. Łącznie wystąpiło  50 uczniów w różnych formach twórczości. Podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie talentów do występów. Szczególne podziękowania dla maluchów z przedszkola i zerówek za  radość i żywiołowość. Program przygotowali: Iwona Dąbrowska p. Anna Iwanek i p. Sławomir Batok.

Galeria zdjęć