DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Zapraszam do naszej szkolonej Galerii Plastycznej.  Tym razem klasa szósta zaprojektowała swój ogród marzeń. Uczniowie czerpali inspirację z ogrodów barokowych i klasycystycznych. Forma i przestrzeń oraz specyficzny dobór roślin był rówiez  zapożyczone z ogrodów japońskich i  angielskich. Możemy również podziwiać polskie ogrody utrzymane w stylu wiejskim, pełne kwiatów i  pachnących ziół . Prawda że piękne ?   nauczyciel  Marzena Grochowska

 

 

 

 

 

Z dumą prezentuje Państwu prace uczennicy naszej szkoły  Nikoli Strymer z kl.VIb. Utalentowana dziewczyna wykonała prace w technikach: ołówkiem i kredką. Różnorodność tematów  świadczy o szerokich zainteresowaniach jak portret, martwa natura, pejzaż czy fantasy. Nikola jest bardzo kreatywną, pomysłową  i wrażliwą młodą osobą.  Przez plastyczne działania wyraża swoje uczucia, odkrywa samą siebie, mówi nam to czego nie wyraziłaby słowami. Tworzenie daje Jej nie tyko radość ale też ogromną satysfakcję z wyniku końcowego. Gratuluję dotychczasowych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów.   nauczyciel  Marzena Grochowska